REFERENCE

M. K. 32 let

Naprosto skvelý trenér. Dokáže přizpůsobit trénink klientovi tak, aby je to bavilo oba. Vše perfektne vysvetlí a doporučí správný postup pro jakýkoliv typ cvičeni.

L. K. 36 let

Nemá ambice z vás udělat Rambo 10, ale donutit zapojit hlavu do cvičení. Chápete souvislosti, proč vás co bolí/bolelo, ale přitom se těšite na další trénink.

L. S. 41 let

Очень внимательный, тактичный, всегда в хорошем настроении. Большой профессионал. Любит своё дело.

K. V. 25 let

Profi přístup, skvělá domluva. Trenér jak má být.

P. Š. 28 let

Jakubove rady mi ukázali v cvičení a stravovaní cestu, ktorá funguje a vyhovuje mi dlhodobo. Zlepšila sa mi kondícia aj postava, bez neho by som to nedala.

H. J. 16 let

To nejcenější je vždy jeho dobrá nálada a schopnost se individuálně přizpůsobit člověku a nejlépe rozvinout jeho genetické atributy!

J. S. 16 let

Tréninky dělá na míru a zaměřuje věci, které potřebuji posílit či zlepšit. Dokže zlepšit den a změní vám přístup k posilování.

M. D. 37 let

Z původně plánovaných pár hodin na rozjezd, jsou už dva roky celkem pravidelných tréninků. Teorie i praxe na jedničku.

P. K. 45 let

Dlouho jsem bojoval s bolestí zad a pan Nezdoba mi znatelně pomohl už po prvním měsíci cvičení. Je na něj spolehnutí a svoji práci dělá precizně. Nejlepší trenér a to jsem jich pár vyzkoušel.

A. M. 36 let

Jakuba bych určitě doporučila. Je znát, když se někdo trefí do svého povolání jako on. Trénování ho baví a tím pádem baví i mě.

R. G. 37 let

Dlouho jsem hledala trenéra co bude mít praxi i nejvyšší vzdělání až jsem náhodou narazila na Jakuba. Chvíli trvalo než jsme našli pravidelné termíny na cvičení, ale už jsou to dva super roky. Hlavně, každý trénink je jiný.

M. L. 29 let

S kolegou z práce jsme k Jakubovi chodili přes půl roku. Neuměli jsme ani rovně stát, natož pak cvičit :D No a teď už přes rok cvičíme sami. Trpělivost toho chlapa je obrovská. Doporučujeme.